Język angielski

Jestem lektorem języka angielskiego z najwyższym poziomem biegłości językowej (C2), potwierdzonym certyfikatami Cambridge. Na studiach filologicznych o specjalności Etnolingwistyka otrzymałem wyróżnienie za najlepsze wyniki z języka angielskiego na roku. Prowadzę własną szkołę językową. Poza lekcjami zajmuję się też szkoleniem innych lektorów i pokazywaniem jak sprawić, by ich lekcje były ciekawe i efektywne.

Zajęcia prowadzę w sposób nieszablonowy, opierając się na autentycznych angielskich nagraniach, filmach czy artykułach. Jestem energiczny i uwielbiam kontakt z ludźmi, przez co moi uczniowie szybko przełamują blokadę językową. Dopasowuję się do potrzeb uczniów i układam plan nauczania specjalnie dobrany do Twoich umiejętności – wszystko po to, byś jak najszybciej opanował ten wspaniały język!

Mam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu na wszystkich poziomach umiejętności i wszystkich grupach wiekowych. Przygotowuję też do certyfikatów takich jak FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, BEC, STANAG, TOEIC. Nauczam maturzystów i gimnazjalistów. Prowadzę kursy grupowe, także dla firm. Szkoląc kilkaset osób w ciągu ostatnich kilku lat wypracowałem metody, które są ciekawe i które działają – przekonaj się sam!

  • Prowadzę zajęcia face-to-face u mnie w domu lub online dla uczniów z całej Europy
  • Możliwy dojazd w przypadku zajęć grupowych lub w firmie
  • Gwarantuję lekcje w bezstresowej atmosferze i satysfakcję!
  • Wystawiam faktury VAT