Język hiszpański

Jestem lektorem języka hiszpańskiego, pasjonatem języków obcych. Głęboko wierzę, że języka można nauczyć się w krótkim czasie, o ile tylko jest się gotowym poświęcić na to trochę czasu. Sam opanowałem język hiszpański na poziomie komunikatywnym w rok, by później zająć się szlifowaniem go oraz nauczaniem innych.

Prowadzę własną szkołę językową. Poza lekcjami zajmuję się też szkoleniem innych lektorów i pokazywaniem jak sprawić, by ich lekcje były ciekawe i efektywne. Jestem energiczny i uwielbiam kontakt z ludźmi, przez co moi uczniowie szybko przełamują blokadę językową. Dopasowuję się do potrzeb uczniów i układam profesjonalny plan nauczania specjalnie dobrany do Twoich umiejętności.

Współpracuję głównie z dorosłymi oraz młodzieżą szkolną, z osobami, którzy chcą nauczyć się języka zupełnie od podstaw lub poprawić obecne umiejętności. Prowadzę kursy indywidualne, grupowe, także dla firm. Szkoląc kilkaset osób w ciągu ostatnich kilku lat wypracowałem metody, które są ciekawe i które działają – przekonaj się sam!

  • Prowadzę zajęcia face-to-face u mnie w domu lub online dla uczniów z całej Europy
  • Możliwy dojazd w przypadku zajęć grupowych lub w firmie
  • Gwarantuję lekcje w bezstresowej atmosferze i satysfakcję!
  • Wystawiam faktury VAT