Opinie uczniów

Mikołaj jest nauczycielem zdecydowanie godnym polecenia. Bardzo dobrze zorganizowany i zawsze przygotowany do zajęć. Lekcje są ciekawe i dopasowane do indywidualnych wymagań i potrzeb kursanta. Mikołaj zaraża swoim entuzjazmem i pozytywnym nastawieniem, także nauka z nim to czysta przyjemność.

Mateusz

Z Mikołajem przygotowywałam się do jednego z certyfikatów językowych (przez Skype) i mogę go serdecznie polecić – zawsze punktualny i przygotowany, zajęcia i konwersacje ciekawe i z pomysłem. Mikołaj jest osobą otwartą i pozytywną, co bardzo ułatwia „rozgadanie się”. Polecam!

Asia

Miałem przyjemność uczyć się u Mikołaja przez cały rok i jestem zachwycony! :] Poza tym, że jest rewelacyjnym nauczycielem i ma ogromną wiedzę, jest też człowiekiem z ogromnym poczuciem humoru i mnóstwem pomysłów na lekcje. Bardzo polecam wszystkim, którzy szukają NAJLEPSZEGO nauczyciela 🙂

Witek

Miałam kilku nauczycieli angielskiego, ale Mikołaj jest WYBITNY !!! Jestem zachwycona, mimo, że mam wysokie wymagania. Prowadził dla mnie i moich znajomych kurs angielskiego w firmie. Na lekcje zawsze przychodził przygotowany i z ciekawymi pomysłami na poprowadzenie zajęć. Cechuje go niespotykana energiczność, kreatywność i pasja do wykonywanej pracy. Jeśli ktoś pyta o korepetycje z angielskiego, pierwszą osobą, o której myślę, jest Mikołaj. Świetny nauczyciel i prywatnie bardzo pozytywna, pełna pomysłów, pracowita osoba o wysokiej kulturze zarówno pracy jak i osobistej.Polecam serdecznie zarówno zaawansowanym, jak i początkującym!

Filipina

Jeśli nauka języka obcego od zawsze jest Twoją zmorą, ze wszystkich stron słyszysz, że zwyczajnie się do tego nie nadajesz i sam czujesz, że ta sprawa jest już przegrana, to DOBRZE TRAFIŁEŚ! 🙂
Ja również byłam „beznadziejnym przypadkiem”. Zanim spotkałam Mikołaja szukałam pomocy u innych lektorów – bezskutecznie. Nie dało się już nic zrobić… Na szczęście Mikołaj zaprowadził mnie tam, gdzie NIEMOŻLIWE STAJE SIĘ MOŻLIWE! 🙂 W 5 tygodni przygotował mnie (praktycznie od zera) do egzaminu na poziomie B2, w dodatku opartego na słownictwie medyczno-farmaceutycznym.
Mikołaj jest niezwykle KOMPETENTNYM lektorem. Cechuje Go ogromna WIEDZA, DOŚWIADCZENIE i PROFESJONALIZM. Jest RZETELNY, SZCZERY, KONKRETNY, PUNKTUALNY. Charakteryzuje Go nadprzyrodzona CIERPLIWOŚĆ i WYTRWAŁOŚĆ. Mikołaja nie zraża tłumaczenie wielokrotnie tego samego – za każdym razem wymyśli inny sposób, by do Ciebie dotrzeć. Jest osobą, która „uaktywni” Cię na zajęciach. On doskonale wie, że bierne słuchanie przynosi marne efekty. Choćbyś się buntował, wyjdziesz nauczony i zadowolony 🙂 JEST LEKTOREM Z PASJĄ! ON NAPRAWDĘ W CIEBIE WIERZY i sprawi, że i Ty poczujesz się pewniej 🙂
Mikołaj jest też bardzo SYMPATYCZNĄ i EMPATYCZNĄ osobą – rozumie emocje. Ta empatia znacznie ułatwia porozumienie na zajęciach. Nigdy nie opuszcza Go OPTYMIZM, a UŚMIECH nie znika z Jego twarzy. Jest z Niego taka „Pociecha” =)) Ma duże POCZUCIE HUMORU, dzięki któremu nie raz Cię rozbawi 🙂 Ma także POKŁADY ENERGII, której starcza dla wszystkich!
Z Mikołajem będziesz się bawić jak dziecko – wygłupiać, śmiać, zamieniać miejscami, przybijać piątkę, rysować… 🙂 i uczyć na najwyższym poziomie.
Polecam z całego serca! =)

A Tobie Mikołaju dziękuję za przekazaną wiedzę, cierpliwość, uśmiech… ale przede wszystkim za to, że wierzyłeś we mnie nawet wtedy, gdy ja wątpiłam w swoje możliwości 🙂

Marysia

Mikołaj jest kompetentnym nauczycielem. Można przypisać mu cechy, których oczekuje się od kreatywnego korepetytora: wiedza, doświadczenie, umiejętność zaimplementowania zróżnicowanych materiałów w procesie nauczania, elastyczność, gotowość do poszerzania własnych horyzontów. Potrafi poprowadzić zajęcia w sposób nieszablonowy. – Wyróżnia się pozytywnym nastawieniem.

Kasia

Na lekcjach z Mikołajem zawsze panowała świetna atmosfera, było dużo śmiechu i ciekawych dyskusji – a wszystko wplecione w dobrze przygotowany i treściwy kurs. Wystarczyło kilka miesięcy zajęć oraz pracy własnej i zdecydowanie się poprawiłam! Oczywiście gorąco polecam.

Ania

Przez 4 miesiące zajęć nauczyłam się więcej niż w liceum i moja pewność w mówieniu po angielsku bardzo się poprawiła. Wyniki zarówno certyfikatu jak i matury udowodniły że Mikołaj umie także przygotowywać do egzaminów. Serdecznie polecam, taka nauka (i to przez Skype’a) to przyjemność.

Dagmara

Dzięki ciekawemu sposobowi na prowadzenie lekcji oraz interesującym materiałom szybko poprawiłem angielski i komunikacja przychodzi mi teraz o wiele łatwiej. Mam zeszyt pełen nowych fraz, idiomów, słówek, a wszystkie pamiętam i stosuję dzięki metodom tego lektora. Rewelacyjna sprawa, lekcje warte swojej ceny, serdecznie polecam!

Michał

Gdy nagle okazało się, że muszę w szybkim tempie opanować angielski na poziomie B2 + elementy business english, nieźle się wystraszyłam – pracuję, studiuję, i do tego musiałam dołożyć naukę. Na szczęście Mikołaj oprócz świetnych, ciekawych lekcji powiedział mi krok po kroku co robić w domu 🙂 Efekt – po 8 miesiącach zdałam certyfikat językowy, a moja pewność co do angielskiego wzrosła o 100%. Teraz wszystkim go polecam:) THANKS A LOT!

Agnieszka

Mieliśmy z Mikołajem lekcje w dwie osoby, było bardzo fajnie! Przez pół roku nauczyliśmy się więcej niż w szkole i na studiach… Na zajęciach panowała świetna atmosfera, a lekcje były ułożone specjalnie dla nas. 🙂 Polecamy i dziękujemy!

Justyna i Krzysztof

Na pewno warto pracowac z Mikolajem. Konkretny i profesjonalny, kogos takiego szukalam. Po kilku miesiacach wspolpracy widze bardzo duza poprawe. thank you very much!

Iza

Zaległości nadrobione! Dzięki wielkie Mikołaj za pomoc Na lekcjach skupiliśmy się na konwersacjach i poprawieniu gramatyki, po kilku miesiącach współpracy czuję się o wiele pewniej w kontakcie z obcokrajowcami. Pozostaje polecić dalej 🙂

Marcin

Oprócz bardzo wysokich umiejętności, Mikołaj jest pasjonatem – zawsze przygotowany do lekcji i punktualny. Bardzo pomógł mi w przełamaniu bariery językowej i gramatyce. Na lekcjach korzystaliśmy też z filmów, nagrań, zdjęć, nigdy się nie nudziłam Polecam!

Dominika

Mikołaj przygotowuje mnie do CAE i w 100% polecam jego usługi :D! Lekcje odbywają się online, czego trochę się na początku bałam, ale nie różnią się w ogóle od tych zwykłych. Robimy każdą z części nauki języka – grammar, speaking, listening, writing, reading. Ciekawe materiały, pomoc sms w awaryjnych sytuacjach.. 😀 super 🙂

Kamila

Mikołaj to profesjonalista, polecam zajęcia z nim każdemu, kto chce podnieść swoje umiejętności językowe.

Janek

Bardzo interesujące lekcje, różnorodne materiały. Lekcje warte swojej ceny. Dziękuję za pomoc!

Maciej

Na pewno mogę polecić Mikołaja jako korepetytora. Podczas lekcji korzystaliśmy z dużej ilości materiałów, więc nie dało się nudzić W dodatku podszedł do mnie indywidualnie, miałam problemy z motywacją, więc co kilka zajęć pisałam ‚sprawdziany’, co pomogło mi ocenić postępy. Dzięki!

Paulina

Świetne lekcje, nastawione na praktyczną naukę języka, indywidualne podejście i cierpliwość. Pozostaje polecić innym!

Mikołaj

Pełen profesjonalizm, zawsze punktualny i przygotowany. Duża wiedza i umiejętność przekazywania jej. Polecam!

Tadeusz

Ciekawe lekcje w miłej atmosferze i atrakcyjnej cenie. Świetnie przygotował mnie do egzaminu CAE, warto dodać, że przez Skype. Dziękuję i polecam.

Hubert

Miałem z Mikołajem konwersacje i jestem bardzo zadowolony, wiele materiałów i pomysłów na dyskusje. Poprawiłem swój angielski i mogłem spokojnie wyjechać za granicę. Polecam wszystkim zainteresowanym.

Maciej

Długo szukałam kogoś kto pomógłby mi w nauce do matury i w końcu znalazłam! Młody człowiek, który niezwykle profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Rzetelny, a jednocześnie bardzo wyrozumiały, no i ogromne gratulacje za cierpliwość do takich uczniów jak np. ja. Z czystym sumieniem polecam go jako nauczyciela.

Zuzia

Miałam wielu korepetytorów z języka angielskiego, ale zdecydowanie Mikołaj jest najlepszy! Bardzo sympatyczny i wesoły chłopak, który tłumaczy, tak, że nawet najbardziej „oporni” zrozumieją. Jest bardzo cierpliwy, można na niego liczyć w każdej sytuacji! Nauka języka angielskiego stala się teraz dla mnie przyjemnością i nie straszna mi już żadna kartkówka czy sprawdzian z tego przedmiotu! Dziękuję! I oczywiście bardzo polecam, polecam!

Marta

Jeszcze niedawno rozmowy po angielsku sprawiały mi wilekie problemy, teraz po systematycznych zajęciach z Mikołajem sam śmieję się z moich dawnych kłopotów. Zdałem CAE, wiele się dowiedziałem i chyba odkryłem ukryty talent do języków za co jestem mu bardzo wdzięczny! Ekstra, gorąco polecam ; )

Paweł

Mikołaj to osoba godna polecenia, która z ogromną pasją i profesjonalizmem umiejętnie potrafi przekazać wiedzę. Jest też uczciwy. Szczerze polecam, dziękuję za pomoc.

Iwona

Współpracę z Mikołajem polecam wszystkim zainteresowanym. Pełen profesjonalizm, wiedza i talent do przekazywania jej. Lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze ze zwróceniem szczególnej uwagi na potrzeby ucznia. Warto!

Marlena

Super nauczyciel ze świetnym wyczuciem językowym oraz dużą wiedzą, którą przekazuje w przyjemnej atmosferze. Niewielu nauczycieli zrobiło na mnie takie dobre wrażenie jak Mikołaj! Zdecydowanie polecam współpracę:)

Monika

W zeszłym roku miałam przyjemność współpracować z Mikołajem. Jestem w pełni zadowolona z lekcji. Świetnie przygotowywał mnie do sprawdzianów i tłumaczył tak długo, aż wszystko było dla mnie jasne:). Mikołaj jest cierpliwą, wesołą i pełną poczucia humoru osobą. Polecam!

Paula

Świetnie tłumaczy, lekcje w ciekawej atmosferze, posiada wiele własnych materiałów, z nim nauka to przyjemność 🙂

Damian