Dlaczego ja?

Biznesem, inwestowaniem i rozwojem osobistym interesuję się od kilku lat. W tym czasie zainwestowałem w rozwój ponad kilkadziesiąt tysięcy złotych, odwiedziłem setki szkoleń, przeczytałem kilkadziesiąt książek o tematyce biznesowej i wdrożyłem tę wiedzę w życie.

Zaowocowało to zbudowaniem dwóch odnoszących sukcesy firm w dwóch różnych branżach w wieku 21 lat.

W ciągu ostatnich 4 lat przetestowałem również różne metody inwestowania (pożyczki, nieruchomości, waluty, metale szlachetne, inwestycje alternatywne) co pozwoliło mi wygenerować dodatkowe zyski.

Spędziłem na scenie ponad 50 godzin szkoląc i ucząc tematów związanych z prowadzeniem biznesu, finansami osobistymi, inwestycjami oraz efektywnością w pracy, wyznaczaniem celów i zarządzaniem czasem. Pomagam także w wyrobieniu w sobie odpowiednich nawyków oraz motywacji do działania.

W trakcie moich szkoleń obowiązuje zasada: 0 teorii, 100 % praktyki. Treningi prowadzę opierając się na faktach, na konkretnych metodach i technikach, które zadziałały u mnie. Na wydarzeniach organizowanych przeze mnie nie usłyszysz żadnych cytatów motywacyjnych i żadnej ściemy – uczestnikom szkoleń pokazuję dane i screeny z wyników moich firm i inwestycji oraz pokazuję krok po kroku jak przejść przez etapy, na których sam jeszcze niedawno byłem.

Jeśli chcesz nauczyć się przydatnych umiejętności, nawiązać cenne kontakty biznesowe oraz świetnie się bawić – te szkolenia są właśnie dla Ciebie.