Opinie partnerów

Moje początki w owocnym rozwijaniu działalności zajęć z zakresu języka angielskiego zawdzięczam wsparciu Mikołaja. Ogromna wiedza, błyskawiczne działanie i przejrzystość sprawiają, że jest godnym zaufania partnerem w biznesie – polecam jego szkolenia!

Bernadetta Dudzik, właścicielka Langster

Tandem Pub

Współpracując z Mikołajem można liczyć na jego zaangażowanie i pomysłowość. Dzięki swojemu doświadczeniu, otwartości i energii jest świetny w organizacji eventów. Potrafi nawiązać i utrzymać długoterminowe relacje biznesowe – polecam!

Marta Ciesielska, właścicielka Tandem Pubu

Tadeusz Bręczewski

Miałem przyjemność uczestniczyć w wielu szkoleniach razem z Mikołajem oraz obserwować go na scenie – potrafi zaciekawić i zainspirować widownię. Jego umiejętność zarządzania czasem i pieniędzmi zawsze bardzo mi imponowała. Jest praktykiem i mówi tylko o tym, co sprawdził na samym sobie. Polecam szkolenie się z nim przede wszystkim młodym i ambitnym osobom chcącym rozwinąć swoją karierę.

Tadeusz Bręczewski, przedsiębiorca

Mikołaj ma dużą wiedzę z zakresu wystąpień publicznych i marketingu. Podczas naszej współpracy dał się poznać jako osoba bardzo kompetentna i charyzmatyczna, łatwo dostosowująca się do nowych okoliczności, która zawsze potrafi przezwyciężyć nieoczekiwane trudności. Wykazał się ogromną wiedzą i profesjonalizmem. Miałam przyjemność obserwować jego wystąpienia i zrobiły na mnie duże wrażenie – serdecznie polecam jego szkolenia!

Joanna Kotowska, właścicielka ACCESS